Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Gant to amerykańska marka powstała w 1949 roku oferująca ubrania premium dla mężczyzn, kobiet i dzieci, jak również zegarki, obuwie, okulary, bieliznę i dodatki do domu.  Marka GANT obecna jest w ponad 70 krajach z 750 sklepami markowymi i 4000 punktami sprzedaży.
To marka kierująca się prostą zasadą: nigdy nie przestawaj się uczyć. To przekonanie przyświeca nam od 1949 roku, kiedy to Bernard Gantmacher założył w mieście uniwersyteckim New Haven w stanie Connecticut firmę produkującą koszule. 
Od samego początku GANT był znany z jakości swoich koszul. W początkowych dniach, kiedy firma świadczyła usługi dostarczania koszul dla innych sprzedawców detalicznych, GANT dodał dyskretny znak towarowy: mały diament z "G" w środku, wybity na końcu koszuli. Ten znak był gwarancją jakości klienta tak samo, jak etykieta sprzedawcy wewnątrz kołnierza. W połowie 1950 roku, „Diamond G” stał się częścią amerykańskiej historii odzieży męskiej - charakterystyczny znak najwyższej jakości, który pomógł uczynić oznakowane koszule pożądanymi hitami sprzedaży, z popytem znacznie przewyższającym podaż.
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Gant: Bluzy

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów