Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Moliera 2 | SOPOT

Nowo otwarty Salon Moliera 2 | Sopot to niezwykłe miejsce na mapie Trójmiasta. Dostępne są tutaj unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W tym pełnym inspiracji sklepie z odzieżą luksusową zarówno mężczyźni, jaki i kobiety znajdą dla siebie wyjątkowe stylizacje i akcesoria na każdy sezon i okazję.

Eleganckie wnętrze zaprojektowane z myślą o komforcie Klientów, dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Sopotu naprzeciwko słynnego Krzywego Domku oraz naszpikowanie innowacyjnymi technologiami – to tylko niektóre z wielu zalet pierwszego pod szyldem Moliera 2 Salonu. Dostępne są tutaj unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. Zdecydowanie jest to najmodniejsze miejsce w Trójmieście!

Świat mody to miejsce pełne niebywale bogatej palety kolorów, stylów i kreatywności projektantów, których prace i kolekcje są dostępne w Salonie Moliera 2 w Sopocie. W tym pełnym inspiracji miejscu z odzieżą luksusową, Klienci znaleźć mogą wyjątkowe marki takie jak One TeaSpoon, Polo Ralph Lauren, TOD’S, Tory Burch, Love Schack Fancy, Charo Ruiz Ibiza, Joanna Muzyk, CUORI e PICCHE, Dsquared2, Frankie Morello, Beach Bunny, Agent Provocateur oraz wiele innych. Szeroki asortyment dla kobiet i mężczyzn z pewnością przykuje uwagę osób podążających za obecnymi trendami. Co więcej, innowacyjny butik jest nie tylko punktem odbioru zamówień, ale również miejscem z możliwością mierzenia całego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym.

 

Jak trafić do Moliera 2 | Sopot?

W trosce o komfort Klientów, ekskluzywny Salon Moliera 2 w Sopocie zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Bohaterów Monte Cassino 26.

Wolisz zakupy przez Internet? Postaw na sklep internetowy Moliera2.com!

Moliera2.com oferuje również możliwość dokonywania zakupów online za pośrednictwem sklepu internetowego Moliera2.com, gdzie znajdziemy ekskluzywną odzież i akcesoria od ponad 230 marek.

 

 
Salon Moliera 2 | Sopot
ul. Monte Cassino 26, 81-759 Sopot
Kom. +48 503 502 149
email: [email protected]