Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Marka Affair powstało dzięki spotkaniu, które zaowocowało wyjątkową przyjaźnią – projektantki Aleksandry Dubińskiej oraz kochającej modę prawniczki – Marty Krysiak.
Dziewczyny poznały się w 2015 roku, Marta szukała projektantki, która zaprojektuje jej wymarzoną suknię ślubną. Tak trafiła na Olę, która stworzyła dla niej piękny projekt. Ich relacja rozwijała się i zacieśniała, częste spotkania wypełniały rozmowy o modzie, pięknie, filmach i wnętrzach. Z tych rozmów w 2018 roku narodziło się Affair.
Affair to rzeczy, które można dowolnie ze sobą łączyć, zestawiać ze sobą ubrania i dodatki pozornie do siebie niepasujące, puszczając wodze fantazji. Wyjątkowe sukienki można nosić w ciągu dnia do botków, a wieczorem stworzyć z nich bardziej charakterny look – z odlotowymi dużymi kolczykami, szminką na ustach – i pobiec na wino z koleżankami. Projekty Affair mają być kobiece i seksowne, wykonane z miękkich tkanin, są swobodne, wygodne i nie ograniczają ruchów.
Dla każdej kolekcji marka projektuje własne, wyjątkowe printy Affair – inspirowane kwiatami, do tej pory były to maki, koniczyny, chabry i astry.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Ubrania

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Affair: Ubrania

56 produktów